Haber ve Duyurular» DAHA FAZLA
Öğrenci Temsilcisi Seçimleri Hakkında

Yapılan seçim sonuçlarına göre belirlenen Üniversitemiz Fakülte ve Bölüm Temsilcileri aşağıdaki tabloda sunulmuştur.

 

Fakülte Temsilcileri

 

Eğitim Fakültesi Yaren TİBET
Elektrik-Elektronik Fakültesi Alper ARABUL
Fen-Edebiyat Fakültesi Selin KÜÇÜK
Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Enes İNCECİK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Anıl BİLGİN
İnşaat Fakültesi Binali Bilal BEYTUT
Kimya-Metalürji Fakültesi Mustafa Alperen ŞAKAR
Makine Fakültesi Ayça ÇİFTÇİ
Mimarlık Fakültesi Furkan GEDİK
Sanat ve Tasarım Fakültesi Mukaddes TÜRKMEN
Uygulamalı Bilimler Fakültesi Süleyman Batuhan DEMİRTAŞ

 

Bölüm Temsilcileri

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri

Yusuf DOĞAN

Eğitim Bilimleri

Emre AKTAY

Matematik Ve Fen Bil.Eğit.

Ömürcan GÜLTEKİN

Temel Eğitim

Alişan ARGUN

Türkçe ve Sosyal Bil. Eğit.

Mahmut Kenan KILIÇ

Yabancı Diller Eğitimi

Yaren TİBET

ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ

Bilgisayar Mühendisliği

Aytuğ İlayda BALDEDE

Biyomedikal Mühendisliği

Alper ARABUL

Elektrik Mühendisliği

Akif Kadir KAYAR

Elektronik ve Hab. Müh.

Büşra CAN

Kontrol ve Oto. Müh.

Tunahan KUZGUN

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Batı Dilleri ve Edebiyatları

Ahmet Emir KÜÇÜKÇAVUŞ

Fizik

Yağızhan DİNÇKURT

İstatistik

Efsane BİLGİN

Kimya

Selin KÜÇÜK

Matematik

Rabia GENÇ

Moleküler Biyoloji ve Genetik

Zeliha Selcan SELÇUK

Türk Dili ve Edebiyatı

Meryem ŞAKIMA

GEMİ İNŞAATI VE DENİZCİLİK FAKÜLTESİ

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

Melih SAKALLIOĞLU

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği

Enes İNCECİK

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

İktisat

Anıl BİLGİN

İşletme

Mustafa Eymen YILMAZ

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Cemal GÜNAY

İNŞAAT FAKÜLTESİ

İnşaat Mühendisliği

Muhammed Ali KARADENİZ

Harita Mühendisliği

Binali Bilal BEYTUT

Çevre Mühendisliği

Halis DÜNDAR

KİMYA-METALÜRJİ FAKÜLTESİ

Biyomühendislik

Manolya GEZGİN

Gıda Mühendisliği

Eren Ata AYDOĞAN

Kimya   Mühendisliği

Nursima KOÇ

Matematik   Mühendisliği

Yalçın Furkan ÇELİK

Metalürji ve Malzeme Mühendisliği

Mustafa Alperen ŞAKAR

MAKİNE FAKÜLTESİ

Endüstri Mühendisliği

Ayça ÇİFTÇİ

Makine Mühendisliği

Mert DEVRİM

Mekatronik Mühendisliği

Eyüp Ensari AYCI

MİMARLIK FAKÜLTESİ

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım

Zehra GÜNDOĞDU

Mimarlık

Furkan GEDİK

Şehir ve Bölge Planlama

Serdar KESKİN

SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ

İletişim Tasarımı

Ferhat KAPLAN

Müzik ve Sahne Sanatları

Göksel DEĞER

Sanat

Mukaddes TÜRKMEN

UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ

Havacılık Elektroniği

Süleyman Batuhan DEMİRTAŞ